UPS Job - 39189604 | CareerArc
  Search for More Jobs
Get alerts for jobs like this Get jobs like this tweeted to you
Company: UPS
Location: Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Poland
Career Level: Associate
Industries: Transportation, Logistics, Trucking

Description

Administrator ds. Księgowości

Twój zakres obowiązków

• Księgowanie faktur w wewnętrznym systemie;

• Rozwiązywanie kwestii związanych z fakturami;

• Sporządzanie raportów zewnętrznych i wewnętrznych;

• Stała współpraca z partnerami w Polsce i w Europie;

Nasze wymagania

• Wiedza w obszarze księgowości / rachunkowości lub doświadczenie zawodowe w tym zakresie;

• Dobra znajomość języka angielskiego;

• Dobra organizacja pracy;

• Dobra znajomość programu Microsoft Excel;

• Dokładność (zwracanie uwagi na detale);

To oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• Możliwość pracy zdalnej;

• Ubezpieczenie na życie;

• Prywatną opiekę medyczną;

• Specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników;

• Dofinansowanie do karty Multisport;

• Pracę w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Wrocławia (plac Bema);

• Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;

• Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach z klientami zagranicznymi;

• Miłą i przyjazną atmosferę w pracy, sprzyjającą rozwojowi pozazawodowemu i aktywnej działalności w wielu organizacjach i komitetach.