Smiths Medical Job - 35257633 | CareerArc
  Search for More Jobs
Get alerts for jobs like this Get jobs like this tweeted to you
Company: Smiths Medical
Location: Hranice, Olomouc Region, Czech Republic
Career Level: Entry Level
Industries: Healthcare, Pharmaceutical, Biotech

Description

Popis práce

  • Budeš opravovat zdravotnická zařízení podle interních procedur a budeš vytvářet zprávu o opravě a servisní protokol
  • Provádět analýzu a testování zařízení, udržovat zkušební zařízení a příslušenství podle plánu preventivní údržby
  • Provádět funkční testy a závěrečnou kontrolu zařízení před uvolněním
  • Poskytovat zprostředkovanou technickou podporu zákazníkům
Diversita a inkluze

Věříme, že různé pohledy a zkušenosti jsou důvodem, proč naše společnost prosperuje. Všichni kvalifikovaní uchazeči mají stejné šance ucházet se o zaměstnání bez ohledu na rasu, barvu pleti, náboženství pohlaví, sexuální orientaci, genderovou identitu, národnost, ekonomické postavení, zdravotní stav, věk nebo jakékoliv jiné osobní atributy. Jsme hrdí na to, že jsme otevřenou společností s hodnotami založenými na rovnosti a etice, kde vítáme, podporujeme a přijímáme rozmanitost.

Osobnost
  • Výborný týmový hráč, který je pečlivý a spolehlivý
  • Silný prozákaznický přístup
  • Znalost elektroniky/techniky (50/1978 Sb par. 5 a výše) - velká výhoda
  • Znalost práce na PC (základy MS Outlook, Excel)
  • Komunikativní znalost českého jazyka, angličtina je výhodou
O Smiths

Ve společnosti Smiths používáme špičkové technologie k navrhování, výrobě a dodávkám inovativních řešení, abychom vyhověli neustále se vyvíjejícím se potřebám našich zákazníků a každý den se dotýkáme životů milionů lidí. Jsme FTSE100, globální společnost s přibližně 23 000 kolegy, se sídly v 55 zemích. Naše řešení mají skutečný dopad na životy na celé planetě, umožňují průmysl, zlepšují zdravotní péči, zvyšují bezpečnost, konektivitu a podporují nové domácnosti. Naše výrobky a služby jsou často důležité pro provoz našich zákazníků, zatímco naše vlastní technologie a vysoká úroveň služeb pomáhají vytvářet konkurenční výhodu. Vítáme kolegy se zvídavou myslí, s citem pro zodpovědnost, kteří se nebojí výzev a líbí se jim myšlenka pracovat v podniku s téměř 170 letou historií inovací a pěti světovými divizemi, všichni jsou odborníky ve svém oboru.

O Smiths Medical

Smiths Medical vždy hledá lidi, kteří mají zájem pozitivně ovlivnit zdraví a blahobyt lidí na celém světě. Pokud máte zvídavou mysl, nebojíte se výzev a chcete něco změnit, rozšiřte tým Smiths Medical, kde budete moci využít své schopnosti naplno. Jsme hrdí na to, že jsme pomáhali posouvat svět dopředu během naší 170 leté historie plné inovací. Díváme se na věci jinak. Jdeme s vývojem, nezůstáváme pozadu. Vždy přemýšlíme ve velkém. Tím vším jsme jsme byli schopni uvést na trh jedny z nejdůvěryhodnějších značek v oblasti zdravotnictví. Dnes jsme světovým partnerem s více než 8000 kolegy, který každou sekundu ovlivňuje život 7 lidí po celém světě. Takže ať už jste zkušený profesionál nebo právě začínáte, naše zaměření na globální růst znamená skvělé kariérní příležitosti pro ty správné kolegy. Nikdy nebyl lepší čas připojit se k nám, skupině Smiths. Pomozte nám tvořit budoucnost.


 Apply on company website